Ślub Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 15 elementów
  • Drewniana, oryginalna kartka ślubna z wyciętym ażurowym sercem, a w środku wygrawerowany wiersz o miłości. Złożone życzenia po przez nasze kartki, na pewno zostaną zauważone przez Parę Młodą i zapamiętane na długo. To oryginalny sposób na przekazanie życzeń w tak ważnym dniu jakim jest Ślub.!!! Kartki po latach będą obdarowanym przypominały piękne chwile,...

    27,00 zł
    W magazynie
  • Oryginalna, drewniana, podwójna kartka na ślub. Na frontowej stronę zajmuje się wycięta Para Młoda, w środku wygrawerowane piękne życzenia ślubne. Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko. Nasza wyjątkowa drewniana kartka z pewnością zachwyci każdego i zostanie na długo zapamiętana.

    27,00 zł
    W magazynie
  • Oryginalna drewniana kartka ślubna, ozdobiona wygrawerowaną grafiką pary młodej oraz wyciętymi serduszkami na frontowej stronie, natomiast w środku znajdują się wygrawerowane życzenia. Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko.  Nasze kartki to doskonała alternatywa dla zwykłych papierowych kartek.

    27,00 zł
    W magazynie
  • Drewniana kartka ślubna z wyciętą grafiką Pary Młodej na frontowej stronie, natomiast w środku zamieszczone są wygrawerowane życzenia. Kartkę można podpisać ołówkiem lub długopisem . Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko  Złożone życzenia po przez nasze kartki na pewno zostaną zauważone i zapamiętane.

    27,00 zł
    W magazynie
  • Wino stanowi niemal nieodłączny element prezentów weselnych. Aby pośród podarunków innych gości nasz wykazał się unikalnością, musi być oczywiście odpowiednio zapakowany.  Na rynku często ciężko jest znaleźć oryginalne opakowanie, dlatego nasza firma wychodzi z pomocą. 

    29,90 zł
    W magazynie
  • Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu młodych ludzi. Pary Młode zawsze starają się go idealnie zaplanować, często również jasno określają swoje oczekiwania co do prezentów weselnych. Jednym z najczęstszych pomysłów Nowożeńców jest wino, które potem umila im pierwsze wspólne wieczory.

    29,90 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 15 elementów