Kartki okolicznościowe Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 13 elementów
 • Oryginalna, drewniana, podwójna kartka na ślub. Na frontowej stronę zajmuje się wycięta Para Młoda, w środku wygrawerowane piękne życzenia ślubne. Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko. Nasza wyjątkowa drewniana kartka z pewnością zachwyci każdego i zostanie na długo zapamiętana.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Drewniana, oryginalna kartka ślubna z wyciętym ażurowym sercem, a w środku wygrawerowany wiersz o miłości. Złożone życzenia po przez nasze kartki, na pewno zostaną zauważone przez Parę Młodą i zapamiętane na długo. To oryginalny sposób na przekazanie życzeń w tak ważnym dniu jakim jest Ślub.!!! Kartki po latach będą obdarowanym przypominały piękne chwile,...

  27,00 zł
  W magazynie
 • Oryginalna drewniana kartka ślubna, ozdobiona wygrawerowaną grafiką pary młodej oraz wyciętymi serduszkami na frontowej stronie, natomiast w środku znajdują się wygrawerowane życzenia. Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko.  Nasze kartki to doskonała alternatywa dla zwykłych papierowych kartek.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Drewniana kartka ślubna z wyciętą grafiką Pary Młodej na frontowej stronie, natomiast w środku zamieszczone są wygrawerowane życzenia. Kartkę można podpisać ołówkiem lub długopisem . Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko  Złożone życzenia po przez nasze kartki na pewno zostaną zauważone i zapamiętane.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Drewniana oryginalna kartka na imieniny, na pierwszej stronie znajduje się wygrawerowana róża a w środku, wygrawerowane życzenia imieninowe. Do kartki dołączony jest sznurek jutowy oraz koperta w stylu Eko. Złożone życzenia  po przez nasze kartki na pewno zostaną zauważone i zapamiętane na długo.

  27,00 zł
  W magazynie
 • Drewniana, oryginalna kartka imieninowa, ozdobiona grawerowaną grafiką na frontowej stronie, w środku znajdują się grawerowane życzenia imieninowe. Do kartki dołączona jest koperta w stylu Eko i sznurek jutowy do przewiązania. Życzenia złożone po przez nasze kartki na pewno zostaną zauważone i zapamiętane na długo. 

  27,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 13 elementów