Zeszyty Drewniane Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 14 elementów
 • Codzienne zapiski w zeszycie pozwalają nam na lepszą organizację pracy, powodują, że nie zapominamy o ważnych spotkaniach, a także motywują do wyznaczania i realizowania małych i większych celów.  Jeżeli  szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłego, nudnego notatnika, to mamy dla Ciebie idealną ofertę.

  22,00 zł
  W magazynie
 • Notatnik to nieodłączna część wyposażenia kobiecej torebki. Zazwyczaj pomaga w zapamiętaniu ważnych spotkań i wydarzeń. Może również stanowić formę pamiętnika, którego prowadzenie jest szczególnie popularne u nastolatek. Jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, a także niezbędnym elementem kobiecej codzienności.

  22,00 zł
  W magazynie
 • W codziennym organizowaniu swojego czasu, wyznaczaniu celów i przebiegu realizacji marzeń, ważna jest możliwość prowadzenia swobodnych zapisków.  Dla tych, którzy lubią żyć w sposób zorganizowany, ale również dla marzycieli z poetycką duszą oferujemy designerski zeszyt w stylu Eko z drewnianą oprawą.

  22,00 zł
  W magazynie
 • Idealnym pomysłem na kształtowanie swoich planów i marzeń jest ich zapisywanie. Motywuje nas to do działania i pozwala zrozumieć wiele głębokich i nieujawnionych myśli. Z tego powodu wiele osób prowadzi dzienniki lub pamiętniki. W formie takiego notatnika może występować nawet zwykły zeszyt, ale o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest nietuzinkowy, drewniany...

  22,00 zł
  W magazynie
 • Prowadzenie pamiętnika wymaga systematyczności, a przede wszystkim chęci do przelewania swoich myśli na papier. Doskonałym narzędziem do ich przechowywania jest wyjątkowy, drewniany zeszyt z naszej oferty. Stanowi on ciekawą alternatywę dla zwykłych, popularnych pamiętników.

  22,00 zł
  W magazynie
 • Notatnik to nieodłączna część wyposażenia kobiecej torebki. Zazwyczaj pomaga w zapamiętaniu ważnych spotkań i wydarzeń. Może również stanowić formę pamiętnika, którego prowadzenie jest szczególnie popularne u nastolatek. Jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, a także niezbędnym elementem kobiecej codzienności. Każdego dnia spisuj swoje...

  22,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 14 elementów